Değişim

Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar ?

www.cksisters.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi ürünü teslim aldığınız tarihinden itibaren "3 GÜN"dür.

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

  • Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.
  • Değişimlerde kargo ücreti müşteriye ait’tir.
  • Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra değişim siparişinizi oluşturmak için size vericeğimiz hediye çeki ile www.cksisters.com adresinden istediğiniz ürünlerden sipariş verebilirsiniz.
  • İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

Değişim İşleminde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

  • Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargı firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.
  • Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin de değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini göndericiye ait'tir.
  • Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken kargo ücretleri göndericiye ait'tir.

Kapıda Ödeme Hakkında Önemli Bilgilendirme

Aşağıdaki bildiri sitemiz üzerinden kapıda ödeme yöntemiyle sipariş verip kargosunu hiçbir şekilde teslim almayanlar içindir.

Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez.

Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği adresi, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP/ MAC Adresi) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme ile alışveriş imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini site sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

Değiştirdiğim Ürün Gönderdiğim Üründen Daha Pahalı

Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar KAPIDA ÖDEME olarak size yansıtılacaktır.

İADE

Anlaşma Kodumuz

Yurtiçi Kargo Alıcı Adı "Nuray Kırdemir" Firma Kodumuz "531628336"

Değişim gönderdim hediye çeki verilmedi?

Değişim paketleriniz bize ulaştığında, tüm kontrolleri yapılır ve sıra ile sisteme girilir. Sisteme girildiğinde bizler size sıra ile ulaşacağız, lütfen bekleyiniz.

*DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.

*DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.

*KAMPANYA GRUBUNA GİREN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM BULUNMAMAKTADIR.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR